ÖVRIGT / Mattor / Röllakan 12177363
nr 1217 7363
Röllakan
signerad GHV, 143x234 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 19 november 2018
kl 19:10:25
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr